יום שבת, 14 במאי 2016

יוטיוב, עידכונים ועתיד הבלוג

לפני שאתחיל ראשית כל ארצה להודיע באופן קצת יותר פתוח שפרויקט הפודקאסט כרגע בהקפאה, לא בגלל אנשים שלא הציעו את עצמם, אלא להפך הציעו את עצמם המון אנשים ואני מאוד שמח על ההיענות הגבוה אלא הבעיה היא פרטית אצלי שכרגע אני לא אצליח לנהל את הפודקאסט אבל עדיין עושה מאמץ לנסות ולהחזיר את זה עוד החודש ואם לא כבר ננסה שוב בחודש הבא.

בנוגע לעתיד הבלוג הוא כרגע לא הולך לשום מקום אבל המטרה שלי לעשות פוסטים יותר עניינים בהפרשים קצרים ולא פעם בשנה לא כל כך מצליח לי, אני יכול להגיד שעד סוף השנה אני לא הולך לבקר שום דבר לא במנגה, לא באנימה לא כלום אבל כן אמשיך ברעיון 'היוצרים שהכי מגיע להם' כי רוב הפוסטים שם כמעט גמורים פשוט מעולם לא טרחתי לסיים אותם עד הסוף, מקווה שאצליח לסיים את החלק השני עוד החודש ולעלות אותו. בנוסף, לא מבטיח אבל אעשה מאמץ מסוים לקטלוג מנגות אחת לחודש-חודשיים.

פעילות אחרת שעסקתי בה בתקופה האחרונה ורוב העיסוק שלי גם די עבר לשם הוא הערוץ שלי ביוטיוב שאותו אני מפעיל בעיקר למטרה אחת וזה סירטוני מכירות של מנגות במגוון מגזיני מנגה או מכירות אנימה שעשיתי פעם אחת לפני מספר שנים ואולי בעוד שנה אחדש אותו, לבנתיים אתם מוזמנים לצפות בתוצרים שעשיתי בחודשיים האחרונים...
2 comments:

  1. אולי תנסה למצוא מישהו\י לעשות קובלוגינג איתך אם אתה מתקשה למצוא מוטיבציה\זמן לכתוב?
    אם היענות נרחבת על ההצעה לפודקאסט אולי תהיה גם לקובלוגינג..

    השבמחק
  2. אתה יכול לעשות פוסטים עם הסרטונים~
    גם עכשיו יש לך סרטון חדש של מגזין השוג'ו מרגרט, נותן הזדמנות גם להביא עליו קצת רקע.

    השבמחק